Hollywood’un gözde oyuncusuna ağır eleştiri! ‘Güzel değil, rol de yapamıyor’

Hollywood’un en iyi yapımcılarından biri olarak gösterilen Carol Baum, ‘Euphoria’ dizisi ile yıldızı parlayan, son olarak ‘Immaculate’ adlı yapımda yer alan geç oyuncu Sydney Sweeney hakkında ağır eleştirilerde bulundu.

Baum, 26 yaşındaki Sweeney hakkında şu ifadeleri kullandı:

Şu anda herkesin sevdiği bir aktris var: Sydney Sweeney. Ama ben onu anlamıyorum. Uçakta Sydney Sweeney’nin filmini izliyordum (Anyone But You), çünkü onun kim olduğunu ve neden herkesin onun hakkında konuştuğunu bilmek istedim.

“İZLEMESİ GÜÇTÜ”

“İzlemesi güç bir filmdi. Yapımcılık dersinde sınıfıma seslenip, ‘Bu kızı bana açıklayın. Güzel değil, rol de yapamıyor!’ dedim. Kimsenin bir cevabı yoktu ama sonra şu soru soruldu: Peki sırf Sydney oynadığı için filminizi çekmenize izin verilseydi, bunu yapar mıydınız?”

‘Bu gerçekten güzel bir soru… cevaplaması çok zor bir soru çünkü hepimiz filmin çekilmesini istiyoruz ve kim yeşil ışıktan vazgeçer ki?’ dedim. Tanıdığım hiç kimse. Sizin işiniz filmin yapılmasını sağlamak.

34 FİLMİN YAPIMCILIĞINI ÜSTLENDİ

Carol Baum; Jennifer Aniston, Michael Douglas ve Dolly Parton gibi isimlerin rol aldığı 34 filmin yapımcılığını üstlendi ve geçen yıl Yaratıcı Yapımcılık adlı bir kitap yayınladı.

Sydney Sweeney ise son altı ayda üç filmde rol alarak Hollywood’un en gözde adaylarından biri haline geldi: ‘Anyone But You’, ‘Madame Web’ ve ‘Immaculate’.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir